Miejski Koszykarski Klub Sportowy Rybnik - tradycja zobowiązuje

Walne zebranie członków klubu

W dniu 16.09.2017 odbędzie się Walne Zebranie członków Klubu. Tematem zabrania będzie zatwierdzenie i przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2019. Zebranie odbędzie się w pomieszczeniach klubu na hali ZSE-U Rybnik, ul. Św. Józefa 30 (pok. nr 18, hala sportowa) o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Zarząd Klubu.

Mamy finał PYHH

Duży sukces odniosła drużyna kadetów młodszych MKKS-u Rybnik. Chłopcy, na turnieju półfinałowym w Warszawie, wywalczyli awans do przyszłorocznego finału Polish Youth Hoop Heroes. To nieoficjalne mistrzostwa Polski dla tej kategorii wiekowej.

Poszło łatwo

Na niewielki opór trafili nasi seniorzy w pierwszym spotkaniu play-off. Drużyna ze Strzelc Opolskich przyjeżdżając  7-osobowym składem już przed meczem pokazała, że w spotkaniu z niepokonanymi dotąd rybniczanami nie mają większych szans. I nie mieli. 

Kadeci kończą I rundę

Do zakończenia I rundy rozgrywek kadetom został jeden mecz, który rozegrają w najbliższy piątek w Bielsku. Dzięki doskonałej dyspozycji we wcześniejszych spotkaniach  po poniedziałkowej wygranej zapewnili sobie oni już teraz I miejsce w rozgrywkach na tym etapie nie zaznając do tej pory goryczy porażki i pewnie awansując do grupy 8 najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej na Śląsku.  Jeden z liderów zespołu Igor Lewandowski dostał powołanie na Kadrę Polski MU-15, która odbędzie się w Radomiu w terminie 7-11.11.2018.

Back to top